Zasklívání lodžií

Zasklívání lodžií

K zasklívání lodžií používáme jedeny z nejdokonalejších výrobků na našem trhu – systémy IVETA, TERMOglass a TERMOplus. Všechny tři systémy jsou vyráběny českou firmou DuoTech s.r.o., jedná se o ryze české výrobky.

IVETA

Systém IVETA je tvořen tabulemi tvrzené skla zavěšenými v hliníkové kolejnici. Skleněné tabule jsou na horních i dolních okrajích zasazeny do hliníkových lišt, spodní kluzné vedení je opět z hliníku. Skleněné tabule jsou speciálně zakaleny, výsledkem je zvýšená pevnost v ohybu a odolnost proti rozbití. Při případném rozbití skla pak nedochází k tvorbě nebezpečných střepů.

Tento bezrámový, posuvný a otočný systém z otočných dílců podstoupil akustické a tepelné zkoušky, statistický výpočet, posouzení zdravotní nezávadnosti a požární bezpečnosti a je opatřen platným certifikátem. Na výrobek poskytujeme pětiletou záruku.

IVETA je vhodná k zasklívání lodžií rovných, rohových i lodžií jednostranně nebo oboustranně předsunutých. Mezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel z vnitřní strany lodžie bez nebezpečného vyklánění.

Jde systém složený z kalených dílců vyrobených z bezpečnostního skla od společnosti DuoTech. Na zasklívací systém je vystaven platný certifikát, který vám zaručuje vysokou kvalitu výrobku. Na našem zasklívacím systému jsou provedeny akustické a tepelné zkoušky, statistický výpočet, posouzení zdravotní nezávadnosti a požární bezpečnosti. Na tento výrobek poskytujeme záruku 5 let.

TERMOglass

TERMOglass je posuvný bezrámový zasklívací systém s možností pohybu jednotlivých dílců do stran. Sestavy jsou dodávány v dvoudílném až osmidílném provedení, možná je i kombimace více sestav. Použito je bezpečnostní sklo ESG 6mm a hliníkové díly. Maximální výše skleněné desky je 200 cm, což pohodlně vystačí pro většinu lodžií.

V uzavřené poloze jsou dílce utěsněny silikonovým profilem, nedochází tak k profukování ani za velmi nepříznivého počasí. NA systém je poskytována pětiletá záruka, při pravidelné údržbě přesahuje životnost systému třicet let.

Krom zasklívání lodžií a balkonů je systém TERMOglass vhodný též k zasklívání teras, pavlačí a zádveří rodinných domů.

TERMOplus

Rámový systém vhodný k zasklívání lodžií, balkónů či francouzských oken. Posuvná křídla se pohybují po pojezdových profilech. Rámy a další prvky jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, kolečka tvoří nerezové ložisko s plastovou bandáží. Narozdíl od bezrámových systémů je možno použit různé výplně – sklo (4 mm až 6 mm), polykarbonát LEXAN (8 mm a 16 mm), izolační dvojsklo (16 mm), použití jiných výplní je nutno konzultovat.

V plně uzavřené poloze do sebe zapadnou zákny vertikálních profilů a křídla se zafixují. Systém TERMOplus pak dobře tepelně i akustiky izoluje. Zafixované profily jsou navíc vysoce odolné vůči nárazům větru. Posuvná křídla je možno jednoduše vysadit, což je užitečné především v letních měsících nebo při mytí.

Výhody

Zasklívání lodžií

Vysoce kvalitní materiály výrobku zajišťují dlouhou životnost a bezporuchový provoz.

Po úplném uzavření lodžie se celý systém zajistí proti možnosti otevření zvenčí, k zabezpečení lodžie slouží dvojité uzamknutí celého systému. Každá lodžie je vybavena tzv. dětskou pojistkou, která zabraňuje dětem otevřít lodžii zevnitř.

Automaticky také dochází k zateplení a odhlučnění od vnějších nepříjemných vlivů. Zasklením lodžie vám vznikne další uzavřený prostor pro každodenní používání.

Fotografie zasklívání lodžií