Hliníkové venkovní žaluzie

Venkovní hliníkové žaluzie

Hliníkové venkovní žaluzie mají opravdu širokou oblast uplatnění – ideální pro použití v bytové výstavbě podnikových stavbách, kancelářských a správních budovách. Atraktivní vzhled lamel o šířce 80 a 65 mm nabízí architektům decentní prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru.

Individuální regulace světla díky možnosti naklopení lamel v kterékoliv poloze stažené žaluzie lze dosáhnout individuální regulace dopadu světla. Dosažené odstínění vnitřního prostoru je ve srovnání s konvenčními shrnovacími žaluziemi podstatně účinnější. Odhlučněný chod venkovních žaluzií, silný profil lamel a vodící lišty opatřené pryžovým těsněním redukují vnější hluk a hlučnost větru na minimum.

Vyšší komfort díky automatizaci. Na přání zákazníka může být pohon elektromotorem kompaktně vestavěným v horní liště. Nejvyššího využití je docíleno použitím automatických slunečních a časových řídících jednotek.

Dlouhá životnost nově lakované lamely, akrylovými vlákny zesílené nosné pásky a pásky z terilenu s vysokou pevností v tahu zaručují dlouhou životnost žaluzií.

Široká oblast uplatnění – ideální pro použití v bytové výstavbě podnikových stavbách, kancelářských a správních budovách.

Profily lamel venkovních hliníkových žaluzií

 

Lamela C Lamela Z

Vzorník barev plastových rolet

Vzorník barev venkovních žaluzií

Fotografie venkovních hliníkových žaluzií