Hliníkové horizontální žaluzie

Nejrozšířenější stínící prvek u nás – hliníkové žaluzie zná každý.

Horizontální žaluzie vyrábíme ve třiceti barevných odstínech. Horní a spodní profily dodáváme v základní barvě bílé, stříbrné, nebo hnědé. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit žaluzie celobarevné s veškerými doplňky, profily a ovládacími prvky v barvě vámi vybrané lamely. Vybere si každý.

Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie montujeme na různé druhy oken. Postaráme se o okna výtočná, výklopná, kastlová i střešní. Horizontální žaluzie je možné přimontovat na okna plastová, kliníková i dřevěná EURO-okna.

U hliníkových horizontálních žaluzií jsou možné čtyřmi způsoby ovládání. Mezi nejžádanější horizontální žaluzie však bezesporu patří provedení Euro Design. Tyto žaluzie se ovládají kuličkovým řetízkem a patří právem k tomu nejlepšímu na našem trhu. Lamely horizontálních žaluzií se vyrábějí z hliníkového profilu, který je barevně upraven a lakován. Šířka lamel je 16,27 nebo 50mm.

Horizontální žaluzie

K žaluziím na střešní, plastová, hliníková a EURO-okna dodáváme automaticky boční silonovou fixaci, která pevně fixuje žaluzii k oknu a tím dokonale stíní a usnadňuje manipulaci. Výhodou je dokonalé splynutí, žaluzie s oknem, vysoká kvalita a příznivá cena. Na přání zákazníka jsme schopni dodat i celostínící žaluzie, které po uzavření vytvoří jednotný celek bez klasického prostřihu.

Vzorník barev hliníkových žaluzií

Vzorník horizontálních hliníkových žaluzií

Typy ovládání horizontálních žaluzií

Typy ovládání horizontálních žaluzií

Fotogalerie horizontálních žaluzií