Žaluzie

Žaluzie jsou jak funkčním stínícím prvkem, tak dekorativním prvkem pro byt, dům či kancelář.

Nejznámější na našem trhu jsou horizontální hliníkové žaluzie nabízející krom stínícího aspektu i dekorativní aspekt díky řadě barevných provedení, včetně několika variant imitace dřeva. Nejen v kancelářích a firemních prostorách, se prosazují též látkové vertikální žaluzie. Méně typický vzhled a široká škála kombinací barvy a vzorku látky nabízí řešení téměř pro každý interiér. Plastové vertikální žaluzie, vynikající především bezprašností, jsou často vyžadované ve výrobních prostorech, zdravotních zařízeních nebo na počítačových pracovištích.

Vysokou eleganci dodá interiéru využití přírodních materiálů, konkrétně dřeva. Dřevěné žaluzie, jak horizontální tak vertikální, disponují nejenom osobitým vzhledem, ale též výbornými stínícími vlastnostmi a odolností vůči povětrnostním vlivům. Novinkou v této oblasti jsou pak bambusové horizontální žaluzie, spojující vysokou odolnost (včetně vodě-odolnosti), skvělé stínící vlastnosti a unikátní exotický vzhled.

Skládané žaluzie (Plisé) disponují vysokou odrazivostí na vnější vrstvě a dekorativní vnitřní vrstvou. Funkčnost je tak dobře sladěna s dekorativními požadavky. Jsou vhodné především na zimní zahrady a střešní okna.

Výborné stínící vlastnosti, atraktivní vzhled a výbornou sladitelnost s exteriérem nabízí hliníkové venkovní žaluzie. Zároveň opticky ani fakticky nezmenšují prostor v interiéru. Vysoká kvalita použitých materiálů zaručuje dlouhou životnost a funkčnost.

Vyberte si žaluzie, které máte rádi